Monday 17 Feb Mon 17 Feb
Tuesday 18 Feb Tue 18 Feb
Wednesday 19 Feb Wed 19 Feb
Thursday 20 Feb Thu 20 Feb
Friday 21 Feb Fri 21 Feb
Saturday 22 Feb Sat 22 Feb
Sunday 23 Feb Sun 23 Feb
Fit & Shape Zaal 1 09:00 - 09:55 Ines . 
Core & Stability Fitness 09:30 - 09:55 Erik . 
 
Abs Attack Zaal 1 09:55 - 10:10 Erik . 
 
Xcore zaal 1 10:15 - 11:00 Ines . 
 
Kidsdance! 4-6 jaar 16:30 - 17:15 Nadia . 
Dancemix! 7-9 jaar 17:15 - 18:15 Nadia . 
 
Club Power Zaal 1 18:30 - 19:25 Ines . 
 
 
 
Booty Boost zaal 2 19:15 - 19:30 Laura . 
Pilates Zaal 2 19:30 - 20:25  
Zumba Zaal 1 19:30 - 20:25 Annette . 
 
Abs Attack Fitness 19:35 - 19:50 Laura . 
 
Function! 20:00 - 20:30 Kevin . 
 
Xcore zaal 1 20:30 - 21:15 Ines . 
Hatha-Raja Yoga Zaal 2 20:35 - 21:30 Ria . 
Pilates zaal 1 09:00 - 09:55 Jeannette . 
Core & Stability Fitness 09:30 - 09:55 Kevin . 
 
Abs Attack Zaal 1 09:55 - 10:10 Kevin . 
 
Step en Shape zaal 1 10:15 - 11:10 Jeannette . 
 
 
 
Streetdance 7-9 jr 17:30 - 18:25  
Streetdance 9-12 jaar 18:30 - 19:25  
Abs Attack Fitness 18:45 - 19:00 Erik . 
BBBR Zaal 2 19:00 - 19:45 Ilze . 
Function! 19:00 - 19:30 Erik . 
 
Abs Attack Fitness 19:30 - 19:45 Erik . 
Zumba Zaal 1 19:30 - 20:25 Annette . 
 
 
Booty Boost zaal 2 19:45 - 20:00 Ilze . 
Strength en Conditioning instaples 20:00 - 20:45 Erik . 
 
 
 
Pilates zaal 1 09:00 - 09:55 Ines . 
Core & Stability Fitness 09:30 - 09:55 Erik . 
 
Abs Attack Zaal 1 09:55 - 10:10 Erik . 
 
Booty Boost Zaal 1 10:15 - 10:30 Ines . 
 
 
 
 
 
Booty Boost Zaal 1 18:45 - 19:00 Laura . 
BURN 19:00 - 19:45 Ines . 
 
 
 
 
 
 
Xcore zaal 1 19:45 - 20:30 Ines . 
 
 
 
Club Power Zaal 1 20:35 - 21:30 Erik . 
BURN 09:00 - 09:45 Ines . 
 
Abs Attack Zaal 1 09:45 - 10:00 Ines . 
 
Booty Boost Zaal 1 10:00 - 10:15 Ines . 
 
 
Streetdance 7-12 jr 16:30 - 17:25 Stephanie . 
 
SHOWTEAM 7-12 jr 17:30 - 18:25 Stephanie . 
Streetdance 12 + jr 18:30 - 19:25 Stephanie . 
 
Booty Boost zaal 2 19:00 - 19:15 Xanne . 
 
Abs Attack Fitness 19:15 - 19:30 Xanne . 
BBBR Zaal 1 19:30 - 20:15 Xanne . 
Hatha-Raja Yoga Zaal 2 19:30 - 20:25 Ria . 
Strength & Conditioning 19:30 - 20:15 Erik . 
 
 
 
Zumba 20:15 - 21:10 Xanne . 
 
 
Pilates zaal 1 09:00 - 09:55 Jeannette . 
Core & Stability Fitness 09:30 - 09:55 Laura . 
 
Abs Attack Zaal 1 09:55 - 10:10 Laura . 
 
Club Power Zaal 1 10:15 - 11:10 Jeannette . 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
BURN/Clubpower 09:00 - 09:55 Myrthe . 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Club Power Zaal 1 09:30 - 10:25 Myrthe . 
 
 
 
 
Xcore Zaal 1 10:30 - 11:15 Myrthe .